قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

قهرمان انقلاب کربلا
ساعت ۸:۱۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حیا دریا و عصمت چون صدف ، شالودهء مطلب

علی دریا ، صدف زهرا ، یگانه گوهرش زینب ...

 

و ناگهانی فروغی خیره کننده برخاست ، دلها طپیدن گرفت و پیک خدای پُر جبروت جبرئیل امین نزول یافت ، که از طرف خدای خود فرمان دارم که مقدم زایش این کودک را به خاندان شما تبریک عرض کنم و برسانم که حکم خدائی بر این است که این کودک زین اب نامیده شود .

چه اسم زیبائی و چه نام نیکوئی برای فرشته ای که تمام فرشته ها در مقابلش سر تعظیم فرود می آورند.

قهرمانی که قرن ها مدیون اوست و زنی که مردان بزرگ را آموزگار است ، درود بر تو و میلاد پر برکتت مبارک...

 

 

 


 
عبدالرضا هلالی
ساعت ٧:۳۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸  کلمات کلیدی:

 بسمه تعالی

 

با سلام و تشکر از تمام دوستانی که مرا مورد الطاف خود قرار می دهند به استحضار می رسانم ؛ با search در گوگل حدودا 000/200 یافته اینترنتی در مورد اینجانب یافت می شود که بعضی از آنان وبلاگ ها و سایت ها و غیره می باشند، اینجانب عبدالرضا هلالی با هیچ گروه ، شخص ، وبلاگ ، سایت ، یاهو مسنجر و نماینده ای در ارتباط نبوده و نیستم اینجانب از پاسخ به اظهار لطف دوستان معذور بوده و از همه تشکر نموده و از خدای منان برای تمامی ایشان آرزوی عاقبت به خیری و سلامتی می نمایم. اینجانب از وجود اشخاصی که به اسم بنده در سایت ها و وبلاگ ها و یاهو مسنجرها اقدام به برقراری ارتباط می نمایند بی اطلاع بوده و اقدام به خط دهی به شخصی ننموده و نماینده ای برای این کار ندارم.

سایت هیئت الرضا به نام بهشت بوده و وبلاگ شخصی بنده قبلهء هفتم به نام امام رضاست که تمام پیام ها و انتقادهای عزیزان را دریافت می نمایم.

 

                                                                با تشکر