قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

سلام بر محرم
ساعت ٦:۱٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٤ آبان ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

حضرت زهرا(سلام الله علیها) نشسته اند؛

بی بی منتظر حقیقی هستند،با یک حالت آماده ای هم نشسته اند....اول فردی که مهیای عزای حضرت ارباب هستند بی بی مطهره اند...باید از دیده ها گفت که چطور بی بی مهیا شده اند برای محرم....آری مادر ما عشق ابدی و ازلی غریبی دارند...

همه جا از محبت مادرانه دیده ایم و شنیده ایم اما شوق حضرت به وجود نازنین سید الشهداء طوفانی است...

سرمایه کون و مکان به اجازت الهی همگی در دستان بی بی است و مادر بی تکلف و به تفویض امر الهی همه قدرت ماسوا را هدیه کرده اند به آنها که نوکری می کنند..

مادر به نخ پیراهن مشکی ما هم نظر دارند..مادر ما را خیلی دوست دارند و این عشق از جنس همان عشق مادر و فرزندی است....

دمادم محرم است.....نشسته ای و می بینی یک حالت انقلاب در دل داری....

بیچاره ایم و نفهمیده ایم نزول اجلال نسیم چادر بر قلب نوکر است که تحول می آفریند. هر چقدر هم که بدویم و فعالیت کنیم به ذره ای از کوشش مادر نمی رسیم..

مادر خود را صرف حسین(علیه السلام) نموده است و در دست تکه ای از پیراهن خونی دارد..

اشک او عالم گیر و داغ او گرم است...بگو حسین تا ببینی مادر چگونه می گوید فداه....

بگو حسین تا بشنوی بغض مادر را که می گوید...بنی....

آری امام حسین هم دلبری کرده....سر زبانی حرف زده...چشم در چشم مادر که می شد عالمی دگرگون می شد...در جذبه نگاه این مادر و پسر غرقم و سیر نمی شوم...

بوی محرم می آید...و من هم دل دل کنان به کوی دلدادگیش پر خواهم زد...ان شالله...و سلام بر محرم...

                                   عبدالرضا هلالی

خادمین هیئت الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا با افتخار میزبان مهمانان روضه سید الشهدا خواهند بود.....


 
آئین تجلیل از برگزیدگان کنگره بین المللی امام علی النقی(علیه السلام)
ساعت ۸:٥٠ ‎ق.ظ روز شنبه ٦ آبان ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

اکنون که پس از حدود پنج ماه تلاش شبانه روزی دوستانم در مجموعه هیئت الرضا و ستاد مردمی بزرگداشت سرداران شهید جهان اسلام به اختتامیه کنگره بین المللی امام علی النقی(علیه السلام) نزدیک می شویم خداوند متعال را بخاطر همه عنایات و امدادهای ویژه اش شاکرم و جقه شکر و سپاس به درگاه ربوبیش می سایم.

آنچه از روزهای اول این کنگره عظیم بر ما و همه دوستان گذشته از وعده های عملی نشده برخی تا کم لطفی های آنان که انتظار می رفت تا حتی المقدور کارهایی در خور شان و جایگاه امام هادی(علیه السلام) انجام دهند و از طرفی اتفاقات پر خیر و برکتی که در طی این مدت برما گذشت،خاطرات تلخ و شیرینی بود که تحت تاثیر شیرینی و حلاوت کار برای امام علی النقی(علیه السلام) قرار گرفت و آنچه در پیش است نیست مگر نگاه مهربانانه امام همام (علیه السلام) که هادی بود و راهنما....

ماحصل این کارها،آئین تجلیل از برگزیدگان این کنگره بین المللی است که با حضور میهمانان ویژه از اقصی نقاط دنیا در روز یکشنبه و در آستانه میلاد پر برکت حضرت امام علی النقی(علیه السلام) در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار می گردد.

زین رو ضمن تقدیر و تشکر از همه دوستان و همراهانی که ما را در این مسیر هدایت، راهنمایی و یاری نمودند به نوبه خود از همه علاقمندان و ارادتمندان ساحت مقدس امام هادی(علیه السلام) جهت حضور هرچه باشکوه تر در این آئین دعوت نموده تا با حضور دلگرم کننده خویش برگزارکنندگان این کنگره را بیش از پیش در تداوم اینگونه فعالیت ها ترغیب و تشویق نمایند.

                                                                                               عبدالرضا هلالی

                                                                                                1391/08/06


 
تقدیم به آقای دکتر علی اصغر پورمحمدی
ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

جناب آقای دکتر علی اصغر پور محمدی

 

سلام علیکم؛

خبر جدایی حضرتعالی ، از مدیریت شبکه پر مخاطب و جوان پسند سوم سیما،موجب تاسف و تعجب اینجانب گردید.

بی تردید کارنامه درخشان و پرافتخار شما در طی دوران تصدی این مسئولیت خطیر آنهم در فضای پر مخاطره و حساس رسانه تصویری برکسی پوشیده نیست و شجاعت شما در اتخاذ تصمیمات مهم ، قابل ستایش و ارج نهادن است.

خداوند متعال را شاکرم که در این مدت، افتخار آشنایی با شما ولو اندک فراهم گردید و تا حد زیادی شاهد عزم و اراده شما در پاسداشت شعائر اسلامی و زنده نگاه داشتن نام و یاد اهل بیت (علیهم السلام) بوده ام.

تبلور این شجاعت ، در حمایت بی دریغ و صادقانه شما از یاد و خاطره ی عاشورای فاطمی بود.اقدامی که علی رغم همه کارشکنی ها و مخالفت ها، با تدبیر و دلسوزی شما به انجام رسید و شاهد انعکاس یکی از باشکوه ترین عزاداریهای شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) در ام القرای جهان اسلام ، آنهم از طریق پر مخاطب ترین شبکه تصویری کشور بوده ایم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر مجدد از همه زحمات و حمایت های بی شائبه حضرتعالی،خاطره آن ملاقات دوستانه را فراموش ننموده و برخود لازم می دانم تا بعنوان قطره ای از دریای نوکران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) تاسف خود را از این اتفاق اعلام و امید آن دارم تا با احترام به خردجمعی ،زمینه فعالیت هرچه بیشتر حضرتعالی که از سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید در رسانه ملی فراهم گردیده و شاهد بهره مندی بیش از پیش از تجربیات ارزشمند مدیریتی و فرهنگی شما باشیم.ان شالله

                                                                                               عبدالرضا هلالی

1391/07/30