قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

السلام علیک یا روح الله...
ساعت ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

کم کم به روزهای نیمه خرداد نزدیک می شویم...

روزهایی که برای امثال من، خاطراتی ماندگار و فراموش ناشدنی از دوران کودکی و نوجوانی است..آری ، من و امثال من طعم یتیمی و بی پدری را در روزگاری که هشت سال بیش نداشتیم با همه وجود حس نمودیم.روزی که ندا رسید: امام رفت...

و از همان روزگاران بود که عهد نمودیم تا زنده هستیم از میراث ماندگار او یعنی ولایت مطلقه فقیه پاسداری نماییم و سرباز نایب  بر حقش سید علی(حفظ الله) باشیم. و اکنون پس از گذشت بیست و دو سال و در روزگاری که تحقق وعده های الهی آن روح خدا در دور و نزدیک عیان می شود و برادرانمان در بحرین غریبانه به مسلخ شهادت می روند به استقبال چهاردهم خرداد می رویم تا ضمن بیعت مجدد با ولی امر مسلمین، آمادگی خود را برای دفاع از برادران و خواهران مسلمان علی الخصوص شیعیان مظلوم بحرین اعلام نماییم.

از سویی دیگر در سالگرد وفات مظلومانه حضرت ام کلثوم(سلام الله علیها) و به پاس مقام صبر و شکیبایی خواهر مظلومه ارباب بی کفن که هم سنگ خواهر بزرگوارش زینب(سلام الله علیها) بار مصائب به دوش کشید، به سینه و سر می زنیم و از دردانه حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) طلب دعای خیر برای همه شیعیان و مظلومان عالم می نماییم.

عبدالرضا هلالی   1390/3/11

اعلام نظرات بدلیل نقص فنی از این محل