قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

به بهانه ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
ساعت ٤:٠٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ مهر ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها را عصر ارتباطات و فناوری می دانند و در این فضا رسانه ها نقشی بی بدیل در انتقال مفاهیم دارند. بی شک تاثیر رسانه های مکتوب و غیر مکتوب را در اطراف و اکناف خود دیده ایم و بر هر فرد مسلمان و معتقدی لازم است تا با ابزارهای روز دنیا جهت اشاعه فرهنگ و آئین خویش قدم بردارد.

اینگونه است که تکنولوژی هم ابزاری خواهد شد برای نشو و نمای هرچه بهتر و بیشتر فرهنگ ناب.به این امید که هر کس به وسع خویش از این وسائط در جهت تبلیغ هرچه بهتر فرهنگ وآیین عاشورایی استفاده نماید.

بنده نیز به نوبه خود در راستای ارتباط هرچه بیشتر با مخاطبان ، آنهم بدون واسطه و شنیدن نقدها و نظراتشان و از طرفی بیان نظرات شخصیم به یکی از این ابزارها در فضای مجازی وارد شده و تا حدی از فواید آن بهره می برم.در همینجا لازم می دانم که خدمت همه دوستان و همراهان عزیز این مطلب را تاکید نمایم که این وبلاگ تنها رسانه شخصی بنده در فضای مجازی است و سایر وبلاگ ها و سایت ها علی رغم محبتی که به بنده و ساحت مقدس و نورانی اهل بیت(علیه السلام) دارند و از اسم بنده چه در ثبت دامین و چه نام وبلاگ و وبسایت خویش استفاده نموده اند هیچ گونه ارتباطی با بنده نداشته و ندارند و مطالب نقل قول شده از طرف بنده در آنها مورد تایید نبوده و نیست.

به بهانه حضور دوستان مجموعه هیئت الرضا(علیه السلام) در قالب سایت های بهشت- هادیون و وبلاگ مجیدیه(بچه های بهشت) در ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال ان شالله شاهد رشد و شکوفایی فعالیت های فرهنگی در تمامی عرصه های سازنده باشیم.

                                                                                                                                            

عبدالرضا هلالی

1391/07/15