قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

تقدیم به آقای دکتر علی اصغر پورمحمدی
ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱ آبان ۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

جناب آقای دکتر علی اصغر پور محمدی

 

سلام علیکم؛

خبر جدایی حضرتعالی ، از مدیریت شبکه پر مخاطب و جوان پسند سوم سیما،موجب تاسف و تعجب اینجانب گردید.

بی تردید کارنامه درخشان و پرافتخار شما در طی دوران تصدی این مسئولیت خطیر آنهم در فضای پر مخاطره و حساس رسانه تصویری برکسی پوشیده نیست و شجاعت شما در اتخاذ تصمیمات مهم ، قابل ستایش و ارج نهادن است.

خداوند متعال را شاکرم که در این مدت، افتخار آشنایی با شما ولو اندک فراهم گردید و تا حد زیادی شاهد عزم و اراده شما در پاسداشت شعائر اسلامی و زنده نگاه داشتن نام و یاد اهل بیت (علیهم السلام) بوده ام.

تبلور این شجاعت ، در حمایت بی دریغ و صادقانه شما از یاد و خاطره ی عاشورای فاطمی بود.اقدامی که علی رغم همه کارشکنی ها و مخالفت ها، با تدبیر و دلسوزی شما به انجام رسید و شاهد انعکاس یکی از باشکوه ترین عزاداریهای شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) در ام القرای جهان اسلام ، آنهم از طریق پر مخاطب ترین شبکه تصویری کشور بوده ایم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر مجدد از همه زحمات و حمایت های بی شائبه حضرتعالی،خاطره آن ملاقات دوستانه را فراموش ننموده و برخود لازم می دانم تا بعنوان قطره ای از دریای نوکران اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) تاسف خود را از این اتفاق اعلام و امید آن دارم تا با احترام به خردجمعی ،زمینه فعالیت هرچه بیشتر حضرتعالی که از سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید در رسانه ملی فراهم گردیده و شاهد بهره مندی بیش از پیش از تجربیات ارزشمند مدیریتی و فرهنگی شما باشیم.ان شالله

                                                                                               عبدالرضا هلالی

1391/07/30