قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

رسالت
ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

بسم الله الرحمن الرحیم

مگر رسالت ما چیزی جز رساندن پیام حقّ و حقیقت به مردم است و مگر جز این است که ایجاد محبّت نسبت به ائمه اطهار علیهم السّلام و زنده نگه داشتن آن در قلوب مردم عین دین است که (( هَل ِ الدّین الاالحُب )) و این محبت است که زمینه ساز به وجود آمدن شناخت ، آگاهی ، علم و حتی عمل است.

و قطعا وظیفه ما چیزی نیست جز تثبیت این محبّت و گسترش آن ،حال چه باک ؟ اگر عدّه ای گمراه و از خدا بی خبر جاهل ، سعی در نابود کردن و ضربه زدن به این مکتب را دارند ، که نه ما در حدّ امیرالمومنین که شهادتش نزدیک است هستیم و نه دروغ هائی که به ما میبندند ناحق تر از تهمت هائی است که به ایشان می بستند (( مگر علی نماز می خواند ؟!! ))  و چه چیزی  جز بشارت های قرآنی می تواند انسان را دلگرم به ادامهء راه کند ، (( اِنّی لا اُضعُ عَمَلَ عامل مِنْکُمْ .. آیهء۱۹  سوره آل عمران .. ))  (( وَ مِنْ یَعمَل مِنَ الصالحات و هو ... آیهء ۱۱۲ طه )) راهی که که ما در آن قدم نهادیم راهی بسیار طولانی و دشوار است ودشمنان بسیاری نیز در راه فتنه کردن و از سر راه برداشتن ما خستگی ناپذیر کار می کنند که اینان ناراحتند که مردم به جای سرگرم بودند به ابتذال زندگی های روزمره با نام حسین(ع) روز را به شب برسانند که این نام به افراد قدرت می دهد. شهادت و توانائی براندازی ظلم و ظالم رامیدهد و هر چه داریم از محرم و صلوات .... امام رحمة اله علیه) و نهایتآ وظیفه ما در معرض آسیب های فکری بسیاری قرار داریم. چرا که با نام اسلام می خواهیم مسلمان زندگی کنیمُ رسول اله هم از این خطر در امان نبودند (آیه ۹۷ سوره حجر) ما می دانیم که بزرگترین اشتباه ما امروز رهاکردن مسئولیت ها و ضعف نشان دادن در مقابل دشمن است.

نشان دادن خستگی و کسالت در پیمودن ادامه ی راه، راهی که منتهی خواهد شد به دولت عادلانهء تنها بازمانده رسول گرامی اسلام یار جمکرانیمان، مهدی موئود عجل لله تعالی فرجه الشریف