قبله هفتم

وبلاگ شخصی عبدالرضا هلالی

قبله هفتم
ساعت ۱٠:٥۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ آبان ۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

بسمه الله الرحمن الرحیم

من در وبلاگ قبله هفتم که با نام من است سعی ندارم . در تائید خود و یا در  تکفیر کسی مطلبی  نوشته و یا تبادل لینک و این برنامه ها رو داشته باشم . زیاد هم در دنیای نت سیر نمی کنم ، علاقه ای هم به این کار ندارم گاهی نوشته هائی را چه از قدیم و یا جدید که بر کاغذ دارم . همسرم در وبلاگم  می گذارند . کلیه نظرات که دوستان می گذارند برای عموم گذاشته خواهد شد تا همه نقطه نظراتشون رو چه منفی چه مثبت ببینند و خود قضاوت کنن. امّا دوستانی که به هر دلیل غیبت کسی دیگر را در نقطه نظراتشون دادند عموما حذف خواهم کرد . چون من نمی خواهم حق کسی به گردنم بماند یعنی انقدر دارائی ندارم که بخواهم مفت و مجانی و بی سبب آن را به باد دهم . بیائید سعی کنیم بجای صحبتهای پوچ و به قول خودمونی کَل کَل های بیهوده سعی در بندگی کردن خدا داشته باشیم . خدایا کسیکه به تو برسد هیچ کم ندارد ولی اگر کسی به تو نرسیده باشد هر چه هم داشته باشد هیچ ندارد در این هفته ای که گذشت توفیق زیارت حرم حضرت معصومه ( سلام الله علیه ) و دست بوسی خدمت علماء و مراجع عِظام به من دست داد.به لطف خداوند به دیدار حضرت آیت الله بحجت رفته و ایشان توصیه هائی جهت بهبود حنجره ام نمودند. و دعائی در حقم فرمودند که خدا را شاکرم .

پس از آن به بیت پر نور حضرت  آیت الله میرزا جواد تبریزی رحمت الله علیه رفته و خاطرهء سال گذشته را که به دست بوسی ایشان در زمان حیاتشان نائل آمده بودم را زنده کردم ، که جانماز ایشان هدیه ای بس ارزشمند بود که نزد من است . خدمت مرجع عالیقدر آیت الله وحید خراسانی رسیدم و از نصایح ایشان بهره بردم و سوالی که از بابت زخم زدن و عزاداری در رثای سیدالشهدا نمودم و جوابی که خود هم قائل به آن بودم  از ایشان گرفتم .حسین جان ،تو شاهدی که انشاءالله ما آمده ایم راه تو را احیاء کنیم . آمدیم درس بگیریم . و حضور در مجلس شما به خداوندی خدا اعلام همین معنا ست .

دوستان من هر که در عالم بنده خداست بر سر سفره حسین بندگی آموخته است . اگر بندگی را ریشه یابی کنیم مبینیم بندگی در زندگی سیدالشهداست . آئین نماز و بندگی را او رواج داده است ، پدر بندگی خدا حسین است.